Herşey ait olduğu yerde hayat bulur.

TANKAR AİLESİ PETROLİNŞAAT LOJİSTİK AVM TAAHHÜT

Ülkemizde aile şirketlerinin uzun ömürlü olmadığı algısını kırmayı amaçlayan TAN ailesi bireylerinin, büyük çınar Hasan Tan'ın etrafında 40 Yılı aşkın ticaret tecrübesi ile temeli; sevgi, saygı, özveri, çalışkanlık ve birliktelik üzerine 1997 yılında İzmir Bornova'da "Tankar Petrol" adı altında kuruldu. hikayenin devam..

Sektör tanımızın Akaryakıt oluğu halde Biz şirket olarak kendimizi her zaman hizmet sektörü olara adlandırmaktayız , bu hizmetimizi izmirde 12 İstanbul da 3 şubede vermekteyiz Bayisi olduğumuz 16 adet istasyon 7 adet marka vardır. Akaryakıtın yanısıra şubelerimizde 7/24 Market - Oto yıkam - Cafe – Unlu Mamuller – Starbucks – Lastık – Mescit - Yağ değişim üniteleri ve Mini onarım merkezleri hizmetleride vermekteyiz.

Ege’nin en büyük AVM si olan Westpark Outlet projemiz, Tankar Gayrimenkul A.Ş. kuruluşu olup, Projemiz, Ege Bölgesi’nin tamamına mutluluk ve heyecan veren bir alışveriş merkezi olarak, kapılarını 10 Mayıs 2018 günü ziyaretçilerimize açtık. Güçlü marka karmasına ev sahipliği yaparak, eğlence, yeme-içme alanları ve İzmir’in ilk Akvaryumu ve Türkiye’nin En büyük Organizasyonu olan Anadolu Ateşi dans okulu, FunnyValley Çocuk oyun alanı Pratiker ve benzersiz etkinlikleri ile İzmir’in ve Ege’nin en iddialı outlet alış veriş projesini hayata geçirdik.

Tankar İnşaat, ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla alanında en iyi mühendisler, mimarlar ile çalışarak inşaat sektöründe de yeni bir bakış açısı getirmekte olup Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılara rağmen inşaat sektöründe yatırımlar yapmaya devam etmektedir.. Güven, Kalite ve Estetiği birleştiren projeler yapmakta ve sonuçlandırdığı işlerle sektördeki duruşunu kanıtlamış olan şirketimiz TANKAR İNŞAAT Bir Marka haline gelmiştir.

Şirketimiz 150 Mikser 40 Ad Beton Pompası yaklaşık 500 çalışanı ile hazır beton taşıma ve pompa hizmetini kurumsal firmalara eğitimlerini tamamlamış tüm sertifika ve belgelere sahip personel kadrosu ile İzmir in en büyük firmalarına hizmet vermekte olup , ayrıca iş güvenliği ve sağlığı kurallarının tümüne hâkim anlayış ile hizmet vermektedir.

Şirketimiz bünyesindeki West Motorlu Araçlar A.Ş İzmir-Bayraklı çevreyolu üzerinde Mercedes Yetkili Servis olarak hizmet vermektedir. Firmamız 50 yıllık ticari altyapisi ve deneyimi ve tecrubeli ayni zamanda sertifikali uzman kadrosu ile birlikte dunya markasi Mercedes Benz'i en yüksek seviyede temsil etmektedir.

TANKAR ENERJİ olarak, faaliyet alanlarını geliştiren akaryakıt ve inşaat sektörüne yoğunlaşan şirketimiz; başarılı geçmişinde birçok önemli projelere imza atarak alanında tecrübeli ve güvenilir firmaları arasında yerini almıştır. Firmamız, her büyüklükte üst yapı - altyapı işlerini, gölet, baraj, tünel şaft kazalarını, deniz dolgusu, köprülü kavşak ve yol inşaat işlerini sorunsuzca ve başarılı bir şekilde yapabilmekte olup birçok projeyi de başarılı bir şekilde bitirmiştir.

Şirketimiz 2017 yılından bu yana Yenilenebilir Enerji konusunda çalışmalarını profesyonel ekiplerle çalışarak Yurt içinde Güneş Enerji Santral projelilerini üretmeye başlamıştır.