İnşaat

Tankar İnşaat, ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla alanında en iyi mühendisler, mimarlar ile çalışarak inşaat sektöründe de yeni bir bakış açısı getirmekte olup; ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılara rağmen inşaat sektöründe yatırımlar yapmaya devam etmektedir..

Güven, Kalite ve Estetiği birleştiren projeler yapmakta ve sonuçlandırdığı işlerle sektördeki duruşunu kanıtlamış olan şirketimiz; TANKAR İNŞAAT bir marka haline gelmiştir.

BİTEN PROJELERDEN BAZILARI.

Westpark Outlet : 160.000 M2 inşaat alanı olup; 70.000 m2 kapalı alanına sahip Ege’nin en büyük outlet alışveriş merkezi.

Gaziemir Okul projesi : 6.000 m2 kapalı alana sahip özel okul binası.

Tankar iş Merkezi  : 14.000 m2 kullanım alanı ile Karşıyaka’nın en prestijli iş merkezi.

Narlıdere Evin Park :   13 Kat üzerine, katlı otoparklı, güvenlikli , yarı olimpik havuzlu spor ve sosyal tesisli , çocuk oyun alanlı ve daha birçok özelliği ile Narlıdere’nin en güzel lokasyonunda aile sitesi.

Akaryakıt istasyonu : İzmir merkez de ve İstanbul’da  anahtar teslimi toplam 8 adet anahtar teslimi akaryakıt istasyonu yapımı.

Devam Eden projeler. 

WEST LİFE  : İzmir Balçova’da 44 adet Dubleks, özel hobi bahçeli, havuzlu, güvenlikli ve daha sayamayacağımız birçok özelliği ile bitim aşamasına gelmiştir.

Tasarlana Projeler.

Narlıdere’de 54.000 m2 içerisinde ilçenin ilk gökdelen projesi olup; 354 adet  konutluk Narlıdere’ye ve İzmir’e yakışacak mimarideki projenin  önümüzdeki yıl inşaatına başlanması planlanmaktadır.