Toptan Akaryakıt

024 mepmobil hizmeti2

Ulusal ve Uluslararası akaryakıt dağıtım şirketlerinin akaryakıt, taşıtanıma ve madeni yağ bayiliklerini sürdüren firmamız,  İzmir ve İstanbul’da Toplam 15 adet akaryakıt istasyonunu ile hizmet vermektedir.

Yurt genelinde BP * PETROL OFİSİ * TOTAL * SHELL * OPET gibi öncü dağıtım şirketlerinin bayiliği ve distribütörlüğü ile şirketlere, özel işletmelere ve devlet kurumlarına toptan akaryakıt tedariği ve taşıttanıma (TTS) hizmeti vermekte olup; müşterilerimize akaryakıt ikmalini tüm belgelere sahip eğitimli kadromuz ve 15 adet tır  ve tanker ile yapmaktayız. Konusunda uzman personelimiz ve temsilcisi olduğumuz firmaların yurt çapındaki depolama güçleri sayesinde ihtiyaçlarınıza zamanında, güvenilir ve rekabetçi bir şekilde Araç Takip Sistemi ile sorunsuz teslim etmekteyiz.

Hizmet kalitemiz; sadık müşterilerimizin her geçen gün artmasıyla tescillenmiştir. Akaryakıt sektöründe başarının; kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle, her zaman ve her yerde kesintisiz enerji kaynağı anlayışıyla, ihtiyacınız olan ürünleri en iyi hizmetle alabileceğinizi taahhüt ediyoruz...

Ayrıca Özel Tüketicilere MepMobil Hizmeti

Sabit tank-pompa sistemleri

024 mepmobil hizmeti2

• Kolay Kurulum
• Güvenli operasyon
• Hızlı ve ekonomik akaryakıt ikmali
• İstediğiniz noktaya taşıyabilme imkanı
• Kolay kullanım
• Otomasyon sistemleriyle uyum
• Stok tüketim kontrolü ve raporlama imkanı

Taşınabilir Tank-Pompa Sistemleri

Kolay nakliye, hızlı kurulum ve güvenli operasyon ağı ile iş sahanıza tam güvenlik içinde kurulan, seyyar bir akaryakıt tesisi görevi üstlenerek şantiyenizi akaryakıt tedariğini sağlar. Sağlık-Emniyet-Çevre ve Kalite kuralları çerçevesinde, standart bir yük konteyneri boyutlarındaki tank ve pompa sistemi güvenli bir şekilde şantiyenize monte edilir. Sistem bileşenleri, "exproof" ve havuzlu tank özelliği taşıdığından kaçak ve yangın tehlikesine karşı maksimum güvenlikle korunur. Kilitli kapıları sayesinde, yetkiniz dışında kullanılmaz. Kurulum sonrasında akaryakıt ikmali araç filomuz ile zahmetsiz ve kısa sürede ayağınıza kadar gelir.

Bütün bunlara ek olarak, istenildiği takdirde kurulacak bilgisayar otomasyon sistemleriyle uyumlu hale getirilerek, tüketim kontrolü ve stoklarınızı takip etmeniz sağlanır.